Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   Beklenen Gün Geldi: Knight Online Yeni Sunucu! 

Haber Güncelleme Tarihi: 27.08.2015

HAZIRLIKLAR YAPILSIN ! YENİ SUNUCU Midgard GELİYOR!

Tam 11 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın lider MMORPG oyunu olan Knight Online’da yeni sunucu heyecanı yaşanıyor! Uzun bir bekleyişin ardından, yeni sunucu Midgard, Knight Online’daki yerini alıyor!

Bildiğiniz üzere Knight Online ekibi olarak, her zaman oyuncu isteklerini ön planda tutarak Knight Online’a şekil verdik. Bu efsane oyunun 11. yılında da bu değişmedi ve alınan büyük kararlar, oyuncuların oylamalarıyla verildi. Ekip olarak son bir kaç aydır yaptığımız gözlemler dahilinde, çoğu oyuncumuzun oyuna yeni bir sunucu gelmesini istediklerini fark ettik. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen güncellemeyle TBL’nin önünün de tamamen kapatılmasını ve uzun bir süredir, sıkı kontroller ve güncellemelerle oldukça düşük bir seviyeye indirilen illegal oyuncu sayısını göz önünde bulundurarak, sizlere yepyeni bir başlangıç fırsatı sunmak amacıyla yeni sunucu Midgard’ı açma kararı aldık.
Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online’daki yerini alacak! Yine oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP’li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak.

Ayrıca yeni sunucu Midgard şerefine tüm oyunda gerçekleşecek olan Gül Şövalyesi Etkinliği de 3 Eylül 2015 Perşembe günü Knight Online’da olacak.

"OTP sistemine nasıl üye olurum?", "OTP programını nereden indirebilirim?", "OTP programını nasıl kullanırım?" vb. sorunlarınızın ayrıntılı cevaplarına ulaşmak için burayı tıklayınız. Ayrıca dilerseniz OTP sistemini mobil telefonlarınız üzerinden de kullanabilirsiniz! OTP sisteminin mobil telefonlar için kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

3 Eylül’den itibaren OTP’li tüm oyuncularımız, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler. Yeni sunucumuzun tüm oyuncularımıza hayırlı olmasını temenni eder, iyi oyunlar dileriz.


 Knight Online Midgard için gereken bütün 400 Cash, 800 Cash, 1200 Cash, 1600 Cash, 2000 Cash, 2400 Cash, 3200 Cash, 

Bronze Premium - Gold Premium - Platinum Premium - War Premium - Exp Premium - Disc Premium satın almak içinwww.bynogame.com/Knight-Online/Premium-Cash

Midgard Gold Bar Alışı ve Midgard GB Satışı için : www.bynogame.com/Knight-Online/Gold-Bar

Midgard item satışı ve Midgard item almak içinwww.bynogame.com/item/ko/Midgard

Midgard çar satışı, Midgard karakter satışı, Midgard Chyper Ring satışı ve Midgard karakter (çar) ve Chyper Ring almak için : www.bynogame.com/item/ring/Midgard

Knight Online’a dair her şey için : www.bynogame.com/Knight-Online


Kaynak : http://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?183125-Yeni-Sunucu-MIDGARD-Geliyor!&p=901145#axzz3k1FsleP9


 Etiketler : Knight Online Yeni server Midgard gb satışı, Midgard gb alışı, Midgard goldbar satışı, Midgard gold bar satışı, Midgard gold bar alışı , Midgard item satışı, Midgard premium alışı, Midgard premium satışı


 

İlk haber tarihi: 25.08.2015

İşte Beklenen Olay

Knight Online Yeni Sunucu-Server Geliyor mu?

Yakın zamanda büyük sunucu-server birleşimi yaşayan Knight Online’da sular durulmuyor! Oyuncuların isteklerini her zaman dinleyen NTTGAME azalan sunucu/server sayısına ve durgulaşan oyun ekonomisine çözüm getirmeye kararlı gibi duruyor. 

Tek Yol Yeni Sunucu-Server!

Oyuncuların daha iyi bir ortamda oynayabilmesi için çok sayıda sunucuyu-serverı birleştirme kararı alan NTTGAME in oyuncuları sevindirecek bir başka planı olabilir. Bir kaç saat önce resmi facebook sayfaları Knight Online World te yayımlanan bir soru tüm oyuncuların kafasında soru işaretleri oluşturdu;

 Şövalyeler!
Knight Online’da Yeni Sunucu İstiyor musunuz?

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni sunucu-server açılacak mı? :)  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek