Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   KNIGHT ONLINE DA YENİ BİR DÖNEM! 

KNIGHT ONLINE’DA YENİ BİR DÖNEM!

Türkiye’de MMO kültürünün öncüsü ve lokomotifi olan Knight Online’dan muhteşem bir atılım!

2013’ün sonlarına geldiğimiz bu günlerde Knight Online’da, oyunun seyrini değiştirecek birbirinden önemli adımlar atıldı. Bu adımlardan ilki 2 yeni karakter sınıfı; insan ırkı için “Portu” ve karus ırkı için “Kurian”. Knight Online’da klasikleşen karakter görünümlerine farklılık getiren Portu ve Kurian sınıflarından oluşturulan karakterlerin de kendine özel yetenekleri bulunuyor. Bu yeniliğin Knight Online PvP sistemini çok daha ilgi çekici hale getireceğine inanıyoruz.

Ayrıca NTTGame yeni karakter kullanımlarına teşvik maksadıyla güzel bir etkinlik başlattı. Etkinlik kapsamında 21 Ocak 2014 tarihine kadar yeni karakter sınıflarından birisini seçip, 80 seviye olan oyuncular arasından seçilecek 10 şanslı oyuncu 60 Günlük War Premium kazanıyor.

İkinci adımda ise NTTGame, yeni karakter sınıfları ile birlikte oyuncuların istekleri doğrultusunda Knight Online’a “Piana” ve “Gaia” isimleri ile 2 yepyeni sunucu daha ekledi.

İlk olarak 19 Aralık 2013 tarihinde Piana sunucusu açıldı. Yeni bir sunucu eklenmesini hevesle bekleyen oyuncular tarafından oldukça rağbet gören Piana sunucusunun açılışından hemen 3 gün sonra, yani 22 Aralık 2013 tarihinde “Gaia” sunucusu açıldı. Bu yenilikler eski KO oyuncularının da dikkatini çekmiş olacak ki, oyuna geri dönüş yapan kullanıcıların sayısında bir artış gözleniyor. Yeni karakterle yeniden Knight Online efsanesinin büyüsüne ortak olmanız için sizleri GAİA sunucusuna bekliyoruz. 

 

NTTGame yetkilileri, ilerleyen zamanlarda da Knight Online’ı geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam edeceklerini dile getirerek 2014 yılının Knight Online kullanıcıları için sürprizlerle dolu geçeceğinin sinyalini verdiler.

ByNoGame Canlı Destek