Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   GB Fiyat Değişkenliği Hk. 

GB Alış - Satış Fiyat Değişkenliği Hakkında Bilgilendirme

Oyun Parası tipi ürünlerin fiyatları ANLIKtır. Günlük, saatlik, dakikalık değil ANLIK. 

Bunun bir çok nedeni var en temel neden oyun içindeki piyasa diğer temel neden ise stok durumu ve taleptir.

Kimi zaman sanıldığı gibi biz canlı destekten bize yazanları takip edip kişilere göre fiyatları ayarlamıyoruz. Şu sıralar günde 160 civarı gb alış 600 civarı toplam teslimat yapılıyor. Zaten bu rakamlar sandığınız gibi birşeyin mümkün olmadığını gösteriyor.

Neden bu kadar çok değişiyor?

Müşterilerimize uygun fiyatlı ürün sağlayabilmemiz ve rekabet ortamını koruyabilmemiz için çok sık fiyat değiştirmek zorunda kalıyoruz. Eğer ucuz alabilirsek ucuz satabiliriz bu yine siz tüketicilerin yararına bir harekettir.

Bir diğer unsur, GB Satarken; siz değil, alıcı biz oluyoruz. Ve her alıcının cayma hakkı olduğu ve bunu kullanabileceği gibi bizde cayma hakkımızı kullanabiliriz. Alış fiyatları yükseldiği an sandığınızdan çok daha fazla satış talebi geliyor ve bunun hepsini almamız mümkün değil, stok durumumuza göre yanıt verebilir satışınızın bir kısmını alabiliriz (200 civarı gb satışlarından bahsediyoruz, zaten 40-80 civarı satışlarda genelde sorun olmaz).

Kimseye zorla ürün satmadığımız gibi zorla da almıyoruz. Takip edin, izleyin size uygun olan fiyatta satın ve/veya alın.

(Bunu kolaylaştıran bir takip ve haber sistemi üzerinde çalışmaktayız, yakın zamanda hizmetinize sunacağız.)


ByNoGame Canlı Destek