Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   2016 Knight Online Klan Turnuvası Şampiyonu 

 

NTT Game 2016 yılında toplamda 4 büyük Knight Online klan turnuvasına imza atacağımızı geçtiğimiz dönemlerde duyurmuştu. Bu klan turnuvalarından ilki, geçtiğimiz hafta sonu 16 klanın katılımıyla gerçekleştirildi. Tüm klan turnuvalarında olduğu gibi yine efsane olarak nitelendirebileceğimiz maçlara tanıklık ettiğimiz ilk Knight Online Klan Turnuvası, 10 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen büyük finalle sonuçlandı ve Knight Online’ın en iyi klanı belli oldu!

A, B, C ve D olmak üzere 4 ayrı grupta mücadele eden 16 klandan kendi grubunda ilk ikiye girmeyi başaran toplam 8 klan Çeyrek Final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Çeyrek Finalde yapılan karşılaşmalarda alınan en farklı skor 322 – 179 WaNTeDS üstünlüğüyle biten WaNTeDS vs. ProNeverMore karşılaşması oldu. Çeyrek Finalin en az farkla tamamlanan karşılaşması ise 52 – 59 iMANPOWER üstünlüğüyle sonuçlanan OklahomaPatRiotsCity vs. iMANPOWER karşılaşması oldu. Grup karşılaşmalarına oranla klanların çok daha azimli ve dikkatli mücadeleler sergilediği Çeyrek Final maçları sonucunda, Final’e bir adım daha yaklaşmayı başaran 4 klan Pazar günü saat 16:30’da büyük finale kalmak için savaştı.

Dengelerin biraz daha karıştığı bir tur olan yarı finalde mücadelelerin skorları tahminlerden çok uzaktı. 242 – 69 biten FightForHonour vs. iMANPOWER karşılaşması sonucunda FightForHonour finale adını yazdıran ilk takım oldu. Turnuvanın en yüksek skoru ünvanını taşıyan yarı final 2. maçında ise WaNTeDS vs. Paradise takımları karşı karşıya geldi. Maçın sonunda ise WaNTeDS mücadeleyi 623 – 143 tamamlayarak finale kalan ikinci takım oldu.

2016 yılının ilk Klan Turnuvası Finalinde karşı karşıya gelen WaNTeDS ve FightForHonour, 45 dakika süren final maçının her dakikasında var güçleriyle savaştı. Büyük final maçının sonucunda WaNTeDS klanı rakibini 169 – 129 yenerek Knight Online Klan Turnuvasının şampiyonu oldu.

Final karşılaşmasının da sonuçlanmasıyla birlikte ilk 3 sıralaması şu şekilde oldu;

1. WaNTeDS (5.000 TL + 160.000 NPoint)

2. FightForHonour (2.500 TL + 120.000 NPoint)

3. iMANPOWER (1.000 TL + 80.000 NPoint)

2016 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan 4 büyük klan turnuvasından ilki, WaNTeDS şampiyonluğuyla tamamlanmış oldu. Diğer 3 klan turnuvasında kimler şampiyon olacak hep birlikte göreceğiz.

   Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek