Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   Warface Oyuncularını Yeni İçerikler ve Turnuvalar Bekliyor! 

Ekibini topla, aylık klan turnuvasına katıl!

İstanbul, 25 Nisan 2016 – Warface’in nakit para ödüllü aylık Klan Turnuvaları başladı! Bu ay 23 Nisan’da düzenlenen ilk Warface Klan Turnuvası’nda Türkiye’nin en başarılı klanları birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Gerçek para ödüllü turnuvada; birinci klan 1000, ikinci klan ise 500 TL kazandı.

Detaylar için: https://www.warface.com/tr/news/recent/nisan-ayi-klan-turnuvasi-detaylar-belli-oldu


5000 TL’LİK SEZON TURNUVASI!

Warface’in turnuva yelpazesi sadece Klan Turnuvası ile de sınırlı değil. Toplam 5000 TL nakit ödüllü sezon turnuvalarının ilki Mayıs ayı içinde başlıyor!

Birinci olan klan toplamda 2500 TL (her oyuncusu 500 TL), ikinci olan klan toplam 1500 TL (her oyuncusu 300 TL), üçüncü olan klan toplam 1000 TL (her oyuncusu 200 TL) kazanacak. Nakit ödüllerinin yanında oyun içi ödüller de ilk üç klan içine girebilen oyuncuların olacak.

Detaylar için: https://www.warface.com/tr/news/recent/5000-tl-odullu-warface-turnuvasina-hazir-olun


WARFACE’İN EN GÜNCEL HALİ!

Warface rakiplerine oranla en çok güncellenen online FPS oyunu olmayı sürdürüyor. Warface’e gelen son Kolezyum haritası ile Künye Avı modu severler yaşadı! Keskin nişancılar SAE Scout ile, tabanca sevenler Otto W77 ile hünerlerini savaş alanına yansıtabilir.

Crytek Hakkında

Crytek, Frankfurt’daki merkezi ve dünya çapındaki 8 stüdyosuyla faaliyet gösteren bağımsız oyun geliştirici, yayıncı ve teknoloji sağlayıcısıdır. 1999 yılında kurulan Crytek, şu ana kadar Far Cry, Crysis serisi, Ryse: Son of Rome ve Warface gibi pek çok ödül kazanan yapımı ortaya çıkarmıştır. Tüm oyunlar, Crytek’in sınırları zorlayan 3 boyutlu oyun teknolojisi CRYENGINE kullanılarak geliştirilmiştir. Ayrıca bu teknoloji, pek çok geliştirici ve lisans sahibinin oyunlarını PC, Xbox One, PlayStation®4, Wii UTM, iOS ve Android platformlarında çıkarmak için ilk tercihi olmuştur. Crytek’in oyun hizmetleri anlamında devam eden gelişimi, şirketin oyunculara yaşattığı en üst kalite deneyimi kendi online platformlarından da sürdürmesine imkan sağlamaktadır.  

Daha detaylı bilgi için www.crytek.com ve www.cryengine.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek