Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   Overwatch Geliyor! 

Overwatch 24 Mayıs’ta Geliyor!


Overwatch; 24 Mayıs 2016’da test sürecini tamamlayıp, tam sürüme geçerek herkes için ulaşılabilir oluyor. Şu anda Overwatch Beta Süreci’ne dahil olabilir veya buraya tıklayarak hemen tam sürüm Overwatch’ı ByNoGame’den en uygun fiyatla satın alabilirsiniz!

Eğer oyun 29 Nisan 2016 veya daha öncesinde satın alınmışsa, 3 Mayıs’dan 23 Mayıs’a kadar kullanılabilirdi. Bu tarihler arasında hesap içerisinde yapılan başarımlar - karakterler tümüyle sıfırlanıp, 24 Mayıs’tan itibaren oyunun piyasaya sürülmesiyle her şey en baştan başlatılacak.

Nasıl Yüklenir?
Öncelikle buraya tıklayarak kendinize bir Battle.net hesabı yaratın ve giriş yapın.
Ardından eğer bilgisayarınızda yüklü değilse; Battle.net masaüstü uygulamasını buraya tıklayarak indirin ve bilgisayarınıza kurun.
Program içerisinde sol kısımda yer oyun listesinin bulunduğu menüden Overwatch’ın simgesine tıklayın.
Bölgenizi seçin ve Install’a basın.
Yükleme tamamlandığında ekrana gelen Play butonu ile oyuna giriş yapabilirsiniz.


 DÜNYANIN KAHRAMANLARA İHTİYACI VAR!

GELECEK İÇİN SAVAŞ
Askerler. Bilim adamları. Maceraperestler. Eksantrikler
Küresel kriz zamanlarında, kahramanlardan oluşan uluslar arası özel bir kuvvet savaştan harap olmuş dünyaya barışı getirmek için bir araya geldi.
Overwatch.
Bu kuvvet krizi sonlandırdı ve yıllarca sürecek barış, keşif yenilik ve buluş çağının kapılarını araladı. Yıllar geçtikçe Overwatch’un etkisi azaldı ve nihayetinde ekip dağıldı.

BİR KAHRAMAN SEÇ
Overwatch, zaman gezgini maceracıdan ulu robot keşiş ve roket kaynak savaşçıya kadar benzersiz birçok kahramanı içeriğinde bulunduruyor. Kendine özgü becerileri olan kahramanların potansiyellerini ortaya çıkarmak için her biri üzerinde ustalaşmalısın. Her bir kahraman benzersiz.

GÖREVİNİ YERİNE GETİR
Savaşta ön saflarda çatışabilir, enerji kalkanınla savunma hattında olabilir ya da müttefiklerine cephede destek olabilirsin. Nerede olursa olsun, kahramanlar ancak bir takım olduklarında güçlü olabilirler. Zafere giden yol, takım arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirmekten geçiyor.

EKİP TABANLI HEDEFLER
Kahramanlardan oluşan takımlar gezegenin her yerinde savaşıyor. Anubis Tapınağı’nın gizemlerini korumaktan, King’s Row boyunca bir EMP aygıtına koruma sağlamaya kadar dünyanın her yeri senin için bir savaş alanı.


 Overwatch KahramanlarıGENJI
Yarı insan yarı robot olan Genji Shimada, bir zamanlar reddettiği güçlendirilmiş bedenini kabullenerek daha üst seviye bir insanlığı keşfetti.

SHURIKEN
Genji hızlı şekilde üç tane ölümcül yıldız fırlatır. Bunun yerine, üç tane daha geniş çaplı yıldız da fırlatabilir.

DEFLECT
Genji, kılıcını ışık hızında savurarak üzerine gelen menzilli bir saldırıyı rakibine yansıtır.

SWIFT STRIKE
Genji ileri doğru atılarak katanasıyla havayı ve yolundaki rakipleri keser. İlk saldırıdan sonra rakipleri kanamaya ve zamanla hasar almaya devam eder. Genji bu yetenek sonucunda bir rakibi öldürürse, yeteneğin bekleme süresi sıfırlanır.

DRAGONBLADE
Genji kısa süreliğine katanasını savurur. Kılıcını kınına sokana kadar ulaşabildiği tüm rakiplerine ölümcül darbeler indirir.


McCree

Altıpatları ile ortalıkta kanun kaçağı olarak dolaşan Jesse McCree, kendi kurallarına göre adalet dağıtmaktadır.

PEACEKEEPER
McCree sadık dostu altıpatlarını ateşler. Tüm şarjörü hızlıca boşaltmak için hızlı parmaklarını da kullanabilir.

COMBAT ROLL
McCree hareket ettiği yöne doğru hızlı bir takla atarken aynı anda altıpatların şarjörünü de doldurur.

FLASHBANG

McCree, atıldıktan kısa bir süre sonra patlayıp rakiplerini sersemleten bir bomba fırlatır.

DEADEYE

Gez. Göz. Arpacık. McCree kısa süreliğine nişan alır; hazır olduğunda görüş alanı içerisindeki tüm rakiplerine ateş eder. Rakiplerinin sağlığı ne kadar düşükse nişan alma süresi de o kadar düşer.


PHARAH
Fareeha Amari’’nin görevine olan bağlılığı genlerinden gelir. Kendisi birçok madalya kazanmış köklü bir askeri aileden gelmektedir ve onuru ile hizmet etmek için yanıp tutuşmaktadır.

ROCKET LAUNCHER
Pharah’ın ana silahı, geniş bir alana yüksek hasar veren roketler fırlatır.

JUMP JET
Zırhındaki pervaneler sayesinde Pharah yükseklere zıplayabilir.

CONCUSSIVE BLAST
Pharah bileğindeki silahtan çarptığı rakipleri geriye iten bir roket fırlatır. Bu roket, kalkan ve korumalara yüksek hasar verir.

BARRAGE
Pharah bir grup düşmanını yok etmek için birbirini takip eden küçük roketler gönderir.

REAPER
Bazı insanlar, sadece Reaper olarak bilinen siyah cübbeli bir teröristten bahsediyor. Kimliği ve amacı tamamen muamma. Bilinen tek şeyse nereye giderse peşinden de ölümün geldiği.

HELLFIRE SHOTGUNS

Reaper, iki pompalı tüfeğini de ateşleyerek rakiplerini parçalara ayırır.

WRAITH FORM
Reaper kısa bir süreliğine gölgelere karışır. Bu durumdayken hasar almaz ve rakiplerinin içinden geçebilir, ancak kendisi de ateş edemez ya da yeteneklerini kullanamaz.

SHADOW STEP
Kendisine bir varış noktası belirledikten sonra, Reaper ortadan kaybolur ve belirlediği noktada yeniden belirir.

DEATH BLOSSOM
Reaper kısa süre içerisinde cehennemden çıkma iki pompalı tüfeğini de boşaltır ve etraftaki rakiplerine yüksek oranda hasar verir.


SOLDIER: 76
Şu anda birçok ulusun hedefi halinde olan ve Soldier: 76 olarak bilinen yasadışı infazcı, Overwatch’un dağılmasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kişisel bir savaş veriyor.

HEAVY PULSE RIFLE

Soldier: 76’nın tüfeği, tam otomatik ışın şarjörünü boşaltırken geri tepme yapmaz.

HELIX ROCKETS
Soldier: 76 tek bir seferde küçük dairesel roketler fırlatır. Roketler patlayınca küçük bir alandaki rakiplere hasar verir.

SPRINT
Savaştan sıvışmak ya da içine girmek için Soldier: 76 hızlı bir şekilde ileri doğru atılır. İleri doğru koşmaktan başka bir eylem yaparsa koşusu yarıda kesilir.

BIOTIC FIELD
Soldier: 76, enerji yayan aracını yere atar. Enerji kalkanının içerisine giren 76 ve takım arkadaşları sağlıklarını iyileştirmeye başlar.

TACTICAL VISOR
Soldier: 76 kızılötesi görüşe geçer ve nişan aldığı noktanın en yakınındaki hedefe kilitlenir. Eğer bu hedef görüş alanını terk ederse, Soldier: 76 hızlı bir şekilde diğer hedefe kilitlenir.


TRACER
Tracer olarak bilinen eski Overwatch ajanı, zamanda sıçrama yapabilen bir maceracı ve kesinlikle zapt edilemez bir güç.

PULSE PISTOLS
Tracer iki tabancasını da kullanarak ateş eder.
BLINK
Tracer hareket ettiği yöne doğru yatay şekilde zıplar ve birkaç metre ileride yeniden ortaya çıkar. 3 kereye kadar zıplama yükü biriktirebilir, biriktirme süresi her saniye daha da hızlanır.
RECALL
Tracer zamanda geriye giderek birkaç saniye önceki yerine, sağlığına ve mermi durumuna geri döner.
PULSE BOMB
Tracer, atıldığı yere ya da talihsiz bir rakibe yapışan büyük bir bomba fırlatır. Kısa bir gecikmeden sonra bomba patlar ve çevredeki rakiplere yüksek miktarda hasar verir.


BASTION
Eskiden yıkıcı Omnic Krizi’nde ön saflardaki bir savaşçıyken, bu meraklı Bastion birimi artık doğaya hayran kalarak ama ürkek insanoğluna da temkinli bir şekilde yaklaşarak dünyayı keşfediyor.

CONFIGURATION: RECON
Keşif moduna giren Bastion, hareket kabiliyeti kazanır ve orta mesafede etkili bir hafif makineli tüfek ile rakiplerine ateş eder.
CONFIGURATION: SENTRY
Muhafız moduna giren Bastion, sabit bir konuma geçerek önüne kalkan alır. Ayrıca yan taraftan çıkan mitralyöz ile rakiplerini mermi yağmuruna tutar. Silahın nişanı orta mesafedeki rakipler arasında dolaştırılabilir.
RECONFIGURE
Savaş şartlarına uyum göstermek için Bastion ana modları arasında geçiş yapar.
SELF-REPAIR
Bastion kendisini onarırken sağlığını iyileştirir ancak bu durumdayken hareket ya da ateş edemez.
CONFIGURATION: TANK
Tank moduna giren Bastion paletli tekerleklerini ve uzun mesafeli top-atarını çıkartır. Toplar patlayınca şarapneller geniş bir alandaki rakiplere hasar verir ancak Bastion bu modda sınırlı bir süre için kalabilir.

HANZO
Okçu ve suikastçı olarak yeteneklerinde ustalaşan Hanzo Shimada, eşi bulunmaz bir savaşçı olduğunu kanıtlamak için çabalıyor.

STORM BOW
Hanzo, yayı ile gerdiği oku rakibine fırlatır.
SONIC ARROW

Hanzo, içinde ses takibi yapabilen araç barındıran bir ok fırlatır. Takibe takılan tüm rakipler işaretlenerek Hanzo ve takım arkadaşları için kolay hedef haline gelir.
SCATTER ARROW

Hanzo, havada parçalanan bir ok fırlatarak duvarlardan ya da nesnelerden seken şarapneller sayesinde aynı anda birden fazla hedefi vurabilir.
DRAGONSTRIKE

Hanzo, düz bir hat üzerinde duvarların içinden geçebilen ve yolundaki tüm rakipleri yutan Ejderha Ruhu’nu çağırır.

JUNKRAT
Junkrat, karmaşa ve tahribat yaratmak için yaşayan patlayıcı takıntılı bir deli.

FRAG LAUNCHER

Junkrat, bomba atarı ile belli menzile kadar bomba fırlatır. Bombalar son noktaya ulaşana kadar sekerler, bir rakibe çarptıklarında patlarlar.
CONCUSSION MINE

El yapımı şok mayınlarını yerleştirdikten sonra Junkrat rakiplerine hasar vermek ve havaya uçurmak için düğmeye basar. Tabii kendisini havaya zıplatmak için de bu mayınları kullanabilir.
STEEL TRAP

Junkrat, ortaya kocaman, metal dişli bir tuzak fırlatır. Tuzağa yaklaşan bir rakip olursa, onları yakalar, hasar verir ve hareketsiz bırakır.
TOTAL MAYHEM

Junkrat’in dengesiz mizah anlayışı son yolculuğunda da kendini gösterir. Öldüğü zaman ortalığa birkaç tane el bombası bırakır.
RIP-TIRE

Junkrat, motorlu bir tekerleğin gazını kökleyip savaş alanına salar. Tekerlek duvarları ya da engelleri aşabilir. Junkrat isterse tekerleği kendisi patlatarak çevredeki rakiplerine ciddi oranda hasar verebilir isterse de tekerleğin kendi kendine patlamasını bekleyebilir.

MEI
Mei, çevreyi korumak adına savaşın kalbine adım atmış bir bilim insanıdır.

ENDOTHERMIC BLASTER

Mei, ateşleyicisinden yoğunlaştırılmış kısa mesafeli ayaz püskürterek rakiplerine hasar verir, yavaşlatır ve bir süre sonra tamamen donmasını sağlar. Mei, ateşleyicisini orta menzilli buz parçacıkları fırlatmak için de kullanabilir.
CRYO-FREEZE
Mei, çevresini kalın bir buz tabakası ile kaplar. Buzun içerisindeyken hasar almaz ve sağlığını yeniler, ancak hareket edemez ya da yetenek kullanamaz.
ICE WALL
Mei, görüşü kısıtlayan, hareket etmeyi engelleyen, saldırılardan koruyan kocaman bir buz duvarı oluşturur.
BLIZZARD
Mei, havayı değiştiren bir hava aracı fırlatarak geniş bir bölgede şiddetli rüzgâr ile kar yağışı oluşturur. Kar fırtınasına yakalanan rakipler yavaşlar ve hasar alır; bu bölgede uzun süre kalan rakipler ise kaskatı kesilir.

TORBJÖRN
Overwatch en parlak dönemindeyken gezegenin en gelişmiş teçhizatlarına sahipti. Bu teçhizatları kendi atölyesinde üreten kişi de maharetli mühendis Torbjörn Lindholm’dan başkası değildi.

RIVET GUN

Torbjörn uzak mesafelere perçin fırlatabilir ya da kısa ve yakın mesafeli çatışmalar için erimiş metal püskürtebilir.
FORGE HAMMER
Torbjörn çok amaçlı çekicini kullanarak taretler inşa edebilir, güçlendirebilir ya da onarabilir. Gerektiğinde bir silah olarak da kullanılabilir.
BUILD TURRET
Torbjörn rakipleri kendiliğinden hedef alan güdümlü bir taret inşa eder. Ölmüş rakip ya da takım arkadaşlarının üzerinden hurdalar toplayarak bu tareti onarabilir ya da güçlendirebilir. Böylece taretin dayanma gücünü arttırabilir, ikinci bir top ya da roketatar yerleştirebilir.
ARMOR PACK
Torbjörn yere bir parça zırh bırakır; bu zırhı ister kendisi ister takım arkadaşı alarak gelen hasarın bir kısmını engeller.
MOLTEN CORE
Kendi dökümhanesini iyice bir ısıttıktan sonra Torbjörn yüksek oranda zırh ve hurda kazanır. Ayrıca normalden çok daha hızlı saldırı yapar, taret inşa eder ve onarır.

WIDOWMAKER
Widowmaker sabırlı ve ne hisleri ne de pişmanlıkları olan acımasız derecede etkili bir katil olduğu için mükemmel bir suikastçı.

WIDOW’S KISS

Widowsmaker’ın çok yönlü dürbünlü tüfeği uzaktaki hedefleri dürbünle avlamak için ideal. Eğer hedefler yakınlaşırsa tüfek, tam otomatik moda geçerek seri atışlar yapabilir.
GRAPPLING HOOK
Widowmaker hedeflediği bir noktaya kancasını fırlatır, eğer kanca tırmanılabilir bir yüzeye isabet ederse Widowmaker ister savaş alanını daha iyi gözlemlemek isterse de rakiplerinden kaçmak için kendisini kancaya doğru çeker.
VENOM MINE
Widowmaker herhangi bir yüzeye yapışıp hızla devreye giren zehirli bir mayın fırlatır. Mayının hareket sensörüne yakalanan bir rakip olursa, mayın patlayarak bölgedeki tüm rakipleri zehirler.
INFRA-SIGHT
Widowmaker termal görüşü devreye sokarak belli bir süre için rakiplerinin ısısını duvarlar ya da nesneler içerisinden görebilir. Bu görüşü takım arkadaşlarıyla da paylaşır.


D.VA
D.Va şu anda yeteneklerini vatanının savunmasına son teknoloji ürünü bir robota pilotluk yaparak kullanan eski bir profesyonel oyuncudur.
FUSION CANNONS
D.Va’nın robotu iki tane kısa mesafeli döner top ile donatılmıştır. Yeniden doldurmaya gerek olmadan, sürekli ve yüksek hasar veren topları ateşler, ancak bu yetenek kullanılırken D.Va’nın hareket hızı düşer.
LIGHT GUN
D.Va’nın robotu havaya sıçrayarak kazandığı ivme ile birlikte ileri doğru atılır. D.Va isterse yönünü değiştirebilir ya da doğrudan rakiplerin içine dalarak onları geri itebilir.
BOOSTERS
D.Va ileri doğru bakan yansıtıcıyı aktifleştirerek havadan gelen her şeyi karşıya yansıtır.
DEFENSE MATRIX
D.Va robotunu terk eder ve yakınlardaki rakiplere çok yüksek bir hasar vermek üzere robotu kendi kendini patlatması için ayarlar.
SELF-DESTRUCT
Robotun dışındayken, D.Va savaşa orta menzilli ateşleyicisi ile devam eder.
CALL MECH
Zırhlı savaş robotu patlamışsa, D.Va yeni bir robot çağırarak mücadeleye kaldığı yerden devam eder.

REINHARDT
Reinhardt kendisini bir şövalyeye yakışan mertlik, adalet ve cesaret ilkelerine sahip, maziden kalma bir şampiyon olarak tanımlar.

ROCKET HAMMER

Reinhardt’ın roket çekici eşi bulunmaz bir yakın dövüş silahıdır, çekici her salladığında geniş bir alan içerisindeki rakiplerini cezalandırır.
BARRIER FIELD
Reinhardt önünde geniş bir enerji kalkanı açarak kalkan parçalanana kadar tüm hasarı emer. Reinhardt kendisini ve kalkanın arkasındaki takım arkadaşlarını korurken kendisi saldırı yapamaz.
CHARGE
Reinhardt düz bir hat üzerinde ileri doğru hızla koşar ve yoluna çıkan rakiplerini yakalar. Eğer koşarken bir duvara çarparsa yakaladığı rakipler muazzam hasar alır.
FIRE STRIKE
Reinhardt roket çekicini hızla sallayarak alev çıkartır. Gönderdiği alev çarptığı rakipleri delip geçer ve hasar verir.
EARTHSHATTER
Reinhardt roket çekicini tüm gücüyle yere vurur ve önündeki rakipleri havaya zıplatarak hasar verir.

ROADHOG
Roadhog, zalimliği ve kontrolsüz yıkım gücü ile ünlenmiş, acımasız bir katildir.

SCRAP GUN

Roadhog elindeki hurda silahını ateşleyerek kısa mesafede geniş bir alana yayılan şarapnel fırlatır. Alternatif olarak, daha uzağa giden ve son menzilde etki alanına metal parçalar yayan bir şarapnel topu da fırlatabilir.
TAKE A BREATHER
Roadhog zaman içerisinde sağlığının bir kısmını yeniler.
CHAIN HOOK
Roadhog zincirini bir hedefe doğru fırlatır: zinciri tutturursa, hedefi yanına doğru çeker.
WHOLE HOG
Roadhog, hurda silahının üst kısmına bir huni yerleştirip içerisine kurşunlarını döker. Kısa süreliğine rakiplerine bir dizi şarapnel fırlatarak onları geri iter.

WINSTON
Üstün zekâlı ve genetiği değiştirilmiş olan Winston, parlak bir bilim adamı ve insanlığın yararına olabilecek bir şampiyondur.

TESLA CANNON

Tetiğe basılı tuttuğu sürece, Winston’ın silahı kısa mesafeli elektrik dalgası ateşler.
JUMP PACK
Sırt çantasından çıkan enerjinin de desteğiyle, Winston havaya zıplar ve yere indiğinde o bölgedeki rakiplerine hasar vererek sersemletir.
BARRIER PROJECTOR
Winston’ın bir top şeklinde açtığı kalkan, parçalanana kadar gelen tüm hasarı emer. Kalkan korumasında olan takım arkadaşları kalkanın dışına ateş edebilir.
PRIMAL RAGE
Winston hayvani doğasına geri döner. Sağlığı ve yakın mesafe vuruşları büyük oranda artarak öldürülmesi oldukça güç bir kahraman haline gelir. Aynı zamanda zıplama yeteneğini de daha sık kullanabilir. Bu durumdayken Winston sadece yakın mesafeden vuruş yapabilir ve zıplama yeteneğini kullanabilir.

ZARYA
Aleksandra Zaryanova, savaş zamanında ailesini, arkadaşlarını ve ülkesini korumak için kendi şan ve şöhretinden vazgeçen dünyanın en güçlü kadınlarından birisidir.

PARTICLE CANNON

Zarya’nın güçlü silahı kısa mesafe yıkıcı bir enerji huzmesi ateşler. Alternatif olarak, Zarya havaya doğru patlayıcı madde fırlatarak birden fazla rakibe hasar verebilir.
PARTICLE BARRIER
Zarya’nın silahı, onu gelen saldırılardan koruyan bir kalkan oluşturur. Kalkana isabet eden saldırılar Zarya’nın silahını güçlendirerek enerji huzmesinin genişliğini arttırır.
PROJECTED BARRIER
Zarya takım arkadaşlarından birini kalkan ile koruma altına alarak aynı anda hem saldırılardan kurtarır hem de kendi silahının gücünü arttırır.
GRAVITON SURGE
Zarya yer çekim bombası fırlatarak alan içerisindeki rakiplerini merkeze çeker ve orada kaldıkları sürece hasar verir.


LUCIO
Lúcio, davranışlarıyla ve müziğiyle toplumsal değişime ilham vermiş uluslararası üne sahip birisidir.

SONIC AMPLIFIER
Lúcio, rakiplerini ses dalgalarıyla vurabilir ya da ses patlaması ile geri ittirebilir.
CROSSFADE
Lúcio, devamlı olarak kendisi ve takım arkadaşları için müzik çalar. İki şarkı arasında geçiş yapabilir: birisi hareket hızını artırır, diğeri ise can yenileme hızını.
AMP IT UP
Lúcio, hoparlörlerinin sesini yükselterek çaldığı şarkıların gücünü arttırır.
SOUND BARRIER
Lúcio, silahından koruyucu ses dalgaları yayarak kısa süreliğine kendisine ve takım arkadaşlarına kişisel kalkan sağlar.


MERCY

Yardımına başvuranlar için bir koruyucu melek olan Dr. Angela Ziegler, eşi bulunmaz bir şifacı, parlak bir bilim insanı ve alt etmesi zor bir barışseverdir.

CADUCEUS STAFF
Mercy, iki ışık demetinden birisini takım arkadaşına gönderir. Bu demetler kopmadıkça takım arkadaşının ister sağlığını isterse de verdiği hasarı yükseltebilir.
CADUCEUS BLASTER
Mercy belindeki silaha davranarak küçük toplar fırlatır. Bu yeteneğin acil durumlarda nefsi müdafaa için kullanılması iyi olur.
GUARDIAN ANGEL
Mercy hedeflediği bir takım arkadaşının yanına hızlı bir şekilde giderek önemli anlarda yardımda bulunur.
ANGELIC DESCENT
Mercy, Valkyrie zırhının itiş gücünden faydalanarak çok yükseklerken aşağı inerken düşüş hızını yavaşlatır.
RESURRECT
Mercy çevresine güçlü ve canlı bir ışık saçarak yakınlarda ölen takım arkadaşlarını tamamen sağlıklı şekilde yeniden hayata döndürür.


SYMMETRA
Symmetra gerçekliği gerçek anlamda büker. Çiğ ışığı kullanarak mükemmel bir toplum inşa etme amacıyla dünyayı nasıl görmek istiyorsa o şekle sokar.

PHOTON PROJECTOR

Symmetra yakındaki bir hedefe otomatik olarak bağlanan kısa mesafeli bir ışık yayar, bağ ne kadar uzun olursa verdiği sürekli hasar da o kadar artar. Symmetra silahını kısa süreliğine şarj ettikten sonra yüksek hasar veren bir ışık topu da fırlatabilir.
SENTRY TURRET
Symmetra, menziline giren hedefe otomatik olarak saldırıda bulunan küçük kuleler inşa eder. Savaş alanında aynı anda birden fazla kule inşa edilebilir.
PHOTON SHIELD
Symmetra takım arkadaşına çiğ ışıktan oluşan bir kalkan vererek hayatta kaldığı sürece aldığı hasarı düşürmesini sağlar.
TELEPORTER
Symmetra bulunduğu yere bir tane ışınlanma deliği açar ve diğer ucunu da takımının başlangıç noktasına bağlar. Takım arkadaşları mağlup olduktan sonra başlangıç noktasındaki deliğe girerek hızlıca Symmetra’nın yanına ulaşır.

ZENYATTA
Zenyatta ruhani aydınlanmaya ulaşmak için dünyayı dolaşan omnic bir keşiştir. Onunla karşılaşan birinin asla eskisi gibi olamayacağı söylenir.

ORB OF DESTRUCTION

Zenyatta yıkıcı enerji kürelerini ister teker teker ister biraz güç topladıktan sonra toplu olarak hızlıca rakibine fırlatır.
ORB OF HARMONY
Zenyatta hedeflediği takım arkadaşının omzuna bir küre gönderir. Zenyatta hayatta olduğu sürece o küre takım arkadaşının sağlığını yükseltir. Bu küreden aynı anda sadece bir takım arkadaşı yararlanabilir.
ORB OF DISCORD
Zenyatta hayatta olduğu sürece bu küre takip ettiği rakibin daha fazla hasar almasına neden olur. Bu küreden aynı anda sadece bir rakip zarar görebilir.
TRANSCENDENCE
Zenyatta iç dünyasıyla bütünlüğünü sağlayıp kısa süreliğine ilahi bir güce ulaşır. İç dünyasına odaklanmışken Zenyatta yeteneklerini ya da silahını kullanamaz, ancak rakiplerden de hasar almaz. Yetenek aktif olduğu sürece Zenyatta kendisinin ve yanındaki takım arkadaşlarının sağlığını yükseltir.


  Yorumlar

1 Yasin Taşkın 19.05.2016 17:27
Overwatch için bir sayfa hazırlamanız , ve en uygun fiyatı belirlemeniz gerçekten iyi olmuş , tebrik ederim . :)

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek