Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   Liam Neeson Clash of Clans Reklamında! 

TAKEN FİLMİNİN YILDIZI LIAM NEESON CLASH OF CLANS REKLAMINDA!

 Akıllı telefonları ve tabletleri kasıp kavuran strateji oyunu Clash of Clans, oyundaki yenilikleri kullanıcılarına eğlenceli bir şekilde anlatmak için 1-2 ay aralıklarla videolarını Youtube’da paylaşıyor. 

Clash of Clans, Şubat ayı etkinliği olarak barbar ve ejderlerin yapım sürelerini kısaltmıştı. Kullanıcılarına bu etkinliği haber vermek için hazırlanan videoda aksiyon filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Liam Neeson oynuyor.  

Liam Neeson’ı oynadığı güçlü karakterlerden tanıyoruz. Bu karakterlerin başında Yıldız Savaşları’ndan tanıdığımız Obi-Wan Kenobi’nin akıl hocası Qui-Gon Jin, Batman’in baş düşmanı ve eski akıl hocası Ducard, Yunan mitolojisinin en büyük tanrısı Zeus, A-Takımında Hannibal ve Taken filmlerinde kızı kaçırıldığında teröristlerin belası olan Brian Mills yer alıyor.

 Şimdi izleyeceğiniz videoda Liam Neeson Clash of Clans oyununda köyüne saldıran ve altınlarını çalan bir düşmanı Taken filminde kızını kaçıran teröristlere yaptığı gibi tehdit ediyor: “Seni tanımıyorum BigBuffetBoy85 ama beni küçük düşürebileceğini ve altınlarımı alabileceğini sanıyorsan bir daha düşünmeni tavsiye ederim.”

Bu kadar korkusuz ve güçlü karakteri canlandıran bir adamın köyüne saldıranın vay haline diyoruz :)

Clash of Clans Yeşil Taş, Köy ve Hesap Satışları İçin Tıklayınız!   Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek