Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   İninal Kart Nasıl Kişiselleştirilir? 

ininal Kart Nasıl Kişiselleştirilir?

ininal kartınız ile online mağazalarda 3D Secure işlem yapmak, kart üst limitini aylık 750TL’ye çıkarmak ve kartınıza sürekli yükleme yapabilmek için ininal kartınızı kişiselleştirmeniz gerekiyor. Kişiselleştirme işlemini www.ininal.com adresinden ve Android & iOS akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz ininal Cüzdan uygulamasından rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu yazıda yeni aldığınız bir ininal kartı www.ininal.com üzerinden nasıl kişiselleştirebileceğinizi anlatacağız.

Eğer ilk kez ininal kart kullanıyorsanız;

  1. 1. www.ininal.com adresinden YENİ HESAP butonuna tıklayınız.
  2. 2. Açılan sayfada E-Posta & Şifre bilgilerinizi ve Kişisel bilgilerinizi, kimliğinizde yazdığı gibi, doldurunuz. ininal.com ve ininal Cüzdan uygulamasına girişte bu adımda belirlediğiniz e-posta ve şifreyi kullanacaksınız.
 
Bilgileriniz ile ilgili sorun yaşamanız durumunda https://tckimlik.nvi.gov.tr/ adresinden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı kontrol ediniz.

3. SMS Doğrulama adımında, ilk adımda belirttiğiniz Cep Telefonu numarasına SMS ile gönderilecek olan 4 haneli numarayı girmeniz istenecektir.

4. Kart Kişiselleştirme yani son adımda ise yeni aldığınız ininal kartınızın ön yüzünde bulunan Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve arka yüzünde bulunan CVC kodunu yazmanız istenecektir. Bu adımda dilerseniz kartınızı kişiselleştirmeden devam edebilir, kartınızı daha sonra kişiselleştirebilirsiniz.

Bu adımları tamamladıktan sonra kartınız kişiselleşmiş olacaktır, artık kartınıza tek seferde 300 TL aylık ise 750 TL yükleme yapabilecek, maksimum 48 saat içerisinde de kartınız 3D Secure gerektiren alışverişlerde kullanmaya başlayabileceksiniz.

Eğer daha önceden ininal.com ya da ininal Cüzdan kullanarak hesap oluşturduysanız;

1. www.ininal.com adresinden ONLINE İŞLEMLERE GİRİŞ YAP butonuna tıklayınız.

2. Mevcut hesabınıza giriş yapmak için ininal.com ya da ininal Cüzdan uygulaması üzerinden kayıt olurken belirlediğiniz e-posta ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Eğer kayıt olurken belirlediğiniz şifrenizi hatırlamıyorsanız, Şifremi Unuttum’a tıklayarak kişisel bilgilerinizi teyit ettikten sonra yeni şifrenizi belirleyebilir, hesabınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

 
Üye Giriş Ekranı

3. E-Posta adresinizi ve Şifrenizi girdikten sonraki adımda Kayıt aşamasında belirlediğiniz Cep Telefonu Numarasına 4 haneli giriş kodunuz SMS ile gönderilecektir. Giriş kodunu girdikten sonra hesabınıza erişebileceksiniz.

 
SMS Kodu Giriş Ekranı

4. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Sol Menü’de bulunan “Kart Ekle” butonuna tıklayınız.

 
Hesaba Kart Ekleme

5. Almış olduğunuz yeni ininal kartınızın ön yüzünde yer alan Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve arka yüzünde yer alan CVC2 kodunu kartın üzerinde gördüğünüz gibi yazınız.

 

6. Kart bilgilerinizi yazdıktan sonra “Kartımı Kişiselleştir” butonuna tıklayarak kart kişiselleştirme işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Sorun yaşamanız durumunda, www.ininal.com/sss sayfasından ya da info@ininal.com adresinden yardım alabilirsiniz.  Yorumlar

1 Can Berk Çilek 14.10.2017 15:38
Teşekkürler BYNOGAME

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek