Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   Derin Darbe İçin Kuşan! 

Blackwood’un Volkanik Sığınağında Operasyon Derin Darbe İçin Kuşan

Crytek’in ücretsiz online FPS oyunu Warface’e bugün gelen yeni oyun modu Operasyon Derin Darbe ile oyuncular, savaşın ateşini daha önce hiç olmadığı kadar yakından hissedecekler. Operasyon Derin Darbe, oyuncuları güçlerini birleştirmeye ve düşmanı saklandıkları volkanik sığınaktan çıkarmaya davet ediyor. Oyuncular ilerledikçe, üssü koruyan taretlerden gelen ateşlein yanı sıra, her dönüm noktasında yeni bir mücadeleyle karşılaşacaklar.

Ancak taktiksel takım oyunu ile etkisiz hale getirilebilen taretler, beş farklı tipte olup, stratejik tehdit oluşturmaktadır. Taretlerin yanı sıra, düşmanın ustalıkla kullandığı ağır silahlar patlayıcı özellikte olduğundan, oyuncular birbiri ardına bulundukları alanları temizleyerek yola devam etmeliler.

Volkanik sığınağın zirvesine çıkmayı başarıp hayatta kalanlar, yağmurdan kaçarken doluya tutulacak ve ölümcül düşmanla karşı karşıya gelecekler. Oyuncular, üstün bir teknoloji ile korunan sığınağın en tepesine vardıklarında, Blackwood’un volkanik sığınağı patlatmak pahasına durmayacaklarını görecekler. Operasyon Derin Darbe, Siber Ordu ve Baskın’dan sonra Warface’e en son gelen operasyon modudur.

Warface Hakkında

Takım bazlı PvE ve rekabetçi PvP oyun modları ile hızlı bir FPS oynanışına sahip olan Warface, oyunculara deneyebilecekleri pek çok oyun modu ve geniş silah seçenekleri sunuyor. Oyuncular dilerlerse, Piyade, Paramedik, Keskin Nişancı ve Mühendis’ten oluşan 4 farklı asker sınıfından istediklerini seçerek takım halinde Blackwood askeri birliklerinin kökünü kurutabilir, ya da tarafını seçerek deneyimli oyuncularla kapışabilir. Warface’i www.warface.com ya da Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Crytek Hakkında

Crytek, Frankfurt’daki merkezi ve dünya çapındaki 8 stüdyosuyla faaliyet gösteren bağımsız oyun geliştirici, yayıncı ve teknoloji sağlayıcısıdır. 1999 yılında kurulan Crytek, şu ana kadar Far Cry, Crysis serisi, Ryse: Son of Rome ve Warface gibi pek çok ödül kazanan yapımı ortaya çıkarmıştır. Tüm oyunlar, Crytek’in sınırları zorlayan 3 boyutlu oyun teknolojisi CRYENGINE kullanılarak geliştirilmiştir. Ayrıca bu teknoloji, pek çok geliştirici ve lisans sahibinin oyunlarını PC, Xbox One, PlayStation®4, Wii UTM, iOS ve Android platformlarında çıkarmak için ilk tercihi olmuştur. Crytek’in oyun hizmetleri anlamında devam eden gelişimi, şirketin oyunculara yaşattığı en üst kalite deneyimi kendi online platformlarından da sürdürmesine imkan sağlamaktadır.


Daha detaylı bilgi için www.crytek.com ve www.cryengine.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.    Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek