Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   Cadılar Bayramı’na Özel Yeni PvE modunda, Tehlikeli Karanlıkta Kendinizle Yüzleşin! 

Warface’in Cadılar Bayramı’na Özel Yeni PvE modunda, Tehlikeli Karanlıkta Kendinizle Yüzleşin!

Warface’in Siber Ordu modu ile ölümcül karanlıkta birlik olarak mücadele edin! Cadılar Bayramı’nda Warface’in karanlık ormanında ilerleyenleri büyük bir süpriz bekliyor. Crytek’in ücretsiz online FPS oyunu Warface’e gelen yeni PvE modu “Siber Ordu”da oyuncular, takım halinde düşmanlara hücum edecek ve hayatta kalmaya çalışacaklar.

Siber Ordu modunda, gecenin karanlığında Warface oyuncuları, en korkutucu görevleriyle yüzleşecekler. Oyuncular, kasvetli ve terkedilmiş askeri tesislerde ilerlerken, esrarengiz bir laboratuvardan dalga dalga gelen düşmanlarlarla yüzleşecekler. Kaçacak hiçbir yerleri olmayan oyuncular, Blackwood’a yeni katılan askerlerin insanlıktan uzak olduklarını keşfedecekler.

Blackwood’un en önemli biyolojik laboratuvarında “Süper Askerler” üzerinde çalışılırken, bir kaza sonucu tüm denekler serbest kalır ve bölge Sayborglar tarafından kontrol edilir.

Warface takımının görevi karanlık orman boyunca zırhlı araca eskort etmek ve laboratuvarın derinliklerine ulaşarak orayı yok etmektir. Bunun için ise, üstün güçlere sahip Sayborgları aşmak ve jenaratöre ulaşıp bu deneyi sonlandırmak gerekiyor.

Siber Ordu oyun modunun yanı sıra, Cadılar Bayramı’na özel çeşitli silahlar ve mühimmatlar kısa bir süre için oyuncuların deneyimine sunulacak.

Warface’e gelen yeni “Siber Ordu” modunda oyuncular, kendi korkularıyla yüzleşerek, Blackwood’un karanlık sırlarını ortaya çıkaracaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Warface ile ilgili aradığınız her şey ByNoGame’de!  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek