Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   Blizzard’ın Yeni Oyunu Overwatch! 

BLİZZARD YENİ OYUNUYLA GELİYOR


Oyun dünyasının en köklü firmalarından olmasına rağmen Blizzard’ı üç büyük evreni Warcraft, StarCraft ve Diablo ile tanıyoruz. Bu büyük markalarına yönelik Hearthstone gibi ara oyunlar çıkarsa da Blizzard, yıllar sonra tamamen yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Blizzard, 17 yıl sonra bu üç markasının haricindeki yeni bir oyunu duyurdu. BlizzCon’da Overwatch tanıtıldı.

Multiplayer tabanlı, takım oynanışına dayanan bir oyun olan Overwatch, Pixar filmlerinden fırlamış tarzda grafiklere sahip. İçerisinde birçok sınıfı bulunduran Overwatch, ilk izlenim olarak Team Fortress 2’nin tarzından esinlenmiş bir oyun gibi duruyor. Oyunun yönetmenliğini World of Warcraft için büyük öneme sahip Jeff Kaplan yapıyor. 

Kotaku’nun edindiği bilgilere göre Overwatch, Blizzard’ın senelerdir geliştirdiği MMO-RPG projesi Project Titan’ın değiştirilmiş hâli. Zaten Project Titan haberlerini takip edenlerin bileceği üzere oyunun FPS oynanışa sahip olması ve içerisinde Reaper gibi sınıfların bulunması bekleniyordu. Blizzard’ın tamamlanamayan MMO projesi, Overwatch’a evrilmiş görünüyor.

2015’te beta sürecine girecek olan Overwatch’ın sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Sunum sırasında yayınlanan sinematik ve oynanış videolarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Overwatch Official TrailerOverwatch Oynanış VideosuByNoGame, İyi Oyunlar Diler!
  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek