Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber   ByNoGame DH KO Tanıtım  

KNIGHT ONLINE YENİ SUNUCUSU OLYMPIA AÇILDI!


En uygun Premium fiyatlarını görmek için buraya tıklayın!
Olympia’da oluşacak ilk itemleri en hızlı ve güvenli şekilde alıp satabilmek için ByNoGame Item Pazarı’na buraya tıklayarak göz atın!

12 yıldır Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Knight Online’da heyecan son hızda devam ediyor! Knight Online (USKO) tarihinde ilk defa Dragon Box, Special Monster Staff, UTC ve Krowaz gibi ileri seviye eşyalar ve bölgeler olmadan açılacak olan yeni sunucunun adı, Knight Online’ın efsane sunucularından OLYMPIA oldu!

NTT Game bünyesinde 3 yıldan fazla süredir başarılı bir yükseliş gösteren efsane MMORPG Knight Online, yeni sunucusuyla oyun severlerin karşısına çıkıyor. Oyundaki illegal aktivitelerin tamamen engellenmesinin ardından Knight Online oyuncuları, Olympia sunucusuyla yepyeni bir Knight serüvenine başlayabilecekler! OTP sisteminin zorunlu olduğu Midgard sunucularının ardından, yine zorunlu OTP sistemine sahip Olympia sunucusu 2 Haziran saat 17:00 itibariyle Knight Online şövalyelerine kapılarını açacak. Tam güvenlikli bir sunucu olan Olympia’da, diğer sunucularda olduğu gibi 7/24 GM kontrolü de aktif olarak devam edecek. 7 gün 24 saat Game Master’lar tarafından kontrol edilen sunucularda oyunun düzenini bozan oyuncular anlık olarak tespit edilerek oyundan uzaklaştırılacak.

Binlerce oyuncunun Knight Online efsanesini adeta yeni baştan yaşadığı Olympia sunucusuna tüm Knight Online şövalyelerini ve tüm oyun severleri bekliyoruz.

olympia, olimpiya, olimpia, gb, knight, usko, gb al, gb sat  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek