Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Haber    Crytek’in “Back to Dinosaur Island 2” VR Demosunu Ücretsiz İndirin 

Crytek’in VR deneyimiyle başka dünyalara yelken açmaya davetlisiniz!

Crytek, Back to Dinosaur Island 2 isimli sanal gerçeklik demosunu ücretsiz indirmeye açtı. Bu demo ile istediğiniz her yerde CRYENGINE ve VR gözlüğünüzün gücünü deneyimleme şansınız olacak.

Back to Dinosaur Island 2, E3 2015’teki katılımcılardan büyük ilgi görmüş ve sadece belirli sektörel etkinliklerde oynanabilir olarak sunulmuştu. Fakat artık, isteyen tüm oyun severler bu VR deneyimini Steam’den indirerek heyecanı kendileri yaşayabilir.

Demo’da oyuncular kendilerini ölümcül bir uçurumdan yukarı tırmanırken bulacaklar. Fakat bu tırmanış sırasında devasa uçan dinozorlar ve yukardan tepenize yağan taş ve toprak parçaları size rahat vermeyecek. Ufukta gözüken gizemli yer şekilleri ve büyüleyici manzaralar eşliğinde oyun sizi kendi gerçekliğine çekip sarmalayacak.

Crytek çalışanı, Sorumlu Yapımcı Elijah Freeman: “Back to Dinosaur Island 2’yi oynayan insanlardan aldığımız geri dönüşleri bizi oldukça cesaretlendirmiş durumda. Geliştirme safhasında öğrendiğimiz dersler mevcut VR projelerimize de yansımakta. Bu demo, sadece görsel özellikleri sergilemekle kalmıyor, ayrıca VR ortamının eşsiz gücünü gösteren etkileşimli unsurlar da barındırıyor. Bu deneyimi ücretsiz sunuyor ve mümkün olduğunca fazla oyuncunun bu yepyeni dünyaya adım atacağını umuyoruz.”

Crytek, demoda bizi nelerin beklediğini gösteren bir de video yayınladı. Videoyu buraya tıklayarak izleyebilir; ayrıca www.crytek.com ve www.cryengine.com adreslerinden Crytek’in mevcut VR projeleri hakkında en son haberlere ulaşabilirsiniz.

Back to Dinosaur Island 2, Rift SDK 0.8 ve sonrasına sahip herhangi bir VR gözlüğü ile oynanabilir.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek