Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    ByNoGame Haberleri   Warface’de ilk kredi alışverişinizde Eagle Eye hediye! 

Warface’de ilk kredi alışverişinizde Eagle Eye hediye!

 Savaş alanının stratejiyle yönetildiği herkes tarafından bilinir fakat iyi bir cephaneliğe sahip olmak da mutlaka işe yarar. Paranızı daha üst seviye ekipmana saklarken ateş gücünüzü arttırmak istiyorsanız dikkatinizi çekebilecek bir teklifimiz var: eğer ilk kez Kredi satın alıyorsanız harika bir hediye alacaksınız ve sembolik ve güçlü kalıcı tabanca Eagle Eye’dan daha iyi bir hediye olabilir mi?

EAGLE EYE

Tür: Tabanca

 Sınıf: Tümü   

Büyük kasalı gazla çalışan yarı otomatik “Eagle Eye” tabanca Amerikada Magnus Araştırma tarafından tasarlandı ve üçgen profili ile akıllarda yer etti.

Eagle Eye kullanarak aşağıdaki başarımı açabilirsiniz:

Bu güçlü silahı nasıl elde edebilirsiniz?

2 Temmuz 2015 tarihinden itibaren oyun içi marketten ilk kez Kredi satın aldığınızda (herhangi bir paket) kalıcı Eagle Eye hediyesi sahibi olacaksınız.

Önemli not: Sadece marketten ilk kez Kredi satın alanlar bu hediyeye sahip olacak. Farklı kanallardan elde edilen Krediler – e-pin gibi – kalıcı Eagle Eye hediyesini almanızı sağlamaz.

Yeni kalıcı silahımı elde etmek için ne kadar beklemeniz gerekiyor?

Kalıcı Eagle Eye hediyeniz Kredi alışverişini tamamlayıp Kredi marketini kapattıktan sonra bir saat içinde elinizde olacak.

Silahı nasıl alacaksınız? Doğrudan hesabınıza mı eklenecek yoksa bir kod mu alacaksınız?

Kredi alışverişinden sonra kalıcı Eagle Eye hesabınız olan tüm sunucularda doğrudan hesabınıza yüklenecek. 
Örneğin eğer sadece TR sunucusunda hesabınız varsa Eagle Eye TR sunucusundaki hesabınızın envanterine eklenecek. Eğer hem TR hem de EU sunucularında hesabınız varsa Eagle Eye her iki sunucuda da hesabınıza yüklenecek.

Bu fırsattan faydalanabilmek için satın almanız gereken en az Kredi miktarı var mı?

Hayır. İlk alışverişiniz olduğu sürece tercih ettiğiniz herhangi bir Kredi paketini satın aldığınızda kalıcı Eagle Eye sahibi olacaksınız.

Hemen Warface Kredisi Almak İçin Tıklayın!

ByNoGame Canlı Destek