Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    ByNoGame Haberleri   Knight Online Yeni Sunucu Geliyor. Söylentileri 

Haber Güncelleme Tarihi: 27.08.2015

HAZIRLIKLAR YAPILSIN ! YENİ SUNUCU Midgard GELİYOR!

Tam 11 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın lider MMORPG oyunu olan Knight Online’da yeni sunucu heyecanı yaşanıyor! Uzun bir bekleyişin ardından, yeni sunucu Midgard, Knight Online’daki yerini alıyor!

Bildiğiniz üzere Knight Online ekibi olarak, her zaman oyuncu isteklerini ön planda tutarak Knight Online’a şekil verdik. Bu efsane oyunun 11. yılında da bu değişmedi ve alınan büyük kararlar, oyuncuların oylamalarıyla verildi. Ekip olarak son bir kaç aydır yaptığımız gözlemler dahilinde, çoğu oyuncumuzun oyuna yeni bir sunucu gelmesini istediklerini fark ettik. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen güncellemeyle TBL’nin önünün de tamamen kapatılmasını ve uzun bir süredir, sıkı kontroller ve güncellemelerle oldukça düşük bir seviyeye indirilen illegal oyuncu sayısını göz önünde bulundurarak, sizlere yepyeni bir başlangıç fırsatı sunmak amacıyla yeni sunucu Midgard’ı açma kararı aldık.
Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online’daki yerini alacak! Yine oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP’li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak.

Ayrıca yeni sunucu Midgard şerefine tüm oyunda gerçekleşecek olan Gül Şövalyesi Etkinliği de 3 Eylül 2015 Perşembe günü Knight Online’da olacak.

"OTP sistemine nasıl üye olurum?", "OTP programını nereden indirebilirim?", "OTP programını nasıl kullanırım?" vb. sorunlarınızın ayrıntılı cevaplarına ulaşmak için burayı tıklayınız. Ayrıca dilerseniz OTP sistemini mobil telefonlarınız üzerinden de kullanabilirsiniz! OTP sisteminin mobil telefonlar için kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

3 Eylül’den itibaren OTP’li tüm oyuncularımız, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler. Yeni sunucumuzun tüm oyuncularımıza hayırlı olmasını temenni eder, iyi oyunlar dileriz.


 Knight Online Midgard için gereken bütün 400 Cash, 800 Cash, 1200 Cash, 1600 Cash, 2000 Cash, 2400 Cash, 3200 Cash, 

Bronze Premium - Gold Premium - Platinum Premium - War Premium - Exp Premium - Disc Premium satın almak içinwww.bynogame.com/Knight-Online/Premium-Cash

Midgard Gold Bar Alışı ve Midgard GB Satışı için : www.bynogame.com/Knight-Online/Gold-Bar

Midgard item satışı ve Midgard item almak içinwww.bynogame.com/item/ko/Midgard

Midgard çar satışı, Midgard karakter satışı, Midgard Chyper Ring satışı ve Midgard karakter (çar) ve Chyper Ring almak için : www.bynogame.com/item/ring/Midgard

Knight Online’a dair her şey için : www.bynogame.com/Knight-Online


Kaynak : http://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?183125-Yeni-Sunucu-MIDGARD-Geliyor!&p=901145#axzz3k1FsleP9


 Etiketler : Knight Online Yeni server Midgard gb satışı, Midgard gb alışı, Midgard goldbar satışı, Midgard gold bar satışı, Midgard gold bar alışı , Midgard item satışı, Midgard premium alışı, Midgard premium satışı


İlk haber tarihi: 23.07.2015

 

KNİGHT ONLİNE’da YENİ SERVER !
Serverlar birleşti… Yoksa server listesinin kalabalık olması mı istenmedi? :) 

Knight Online’ı bir futbol takımına benzetiyoruz, serverlar futbol oyuncuları, KO oyuncuları ise bu takımı tutan fanatikler gibi, biliyorsunuz bir futbol takımında oyuncular gelip geçicidir ama takım hep yaşar! Fanatikler her oyuncuyu sevgiyle kucaklasa da onlar için asıl olan takımdır! 
Knight Online ın sıradaki transferi ne olacak? Açıkcası çıta yükseldi son transfer Orion oyun tarihinin en hızlı çıkışını yapmıştı. Sırada ki yeni oyuncu eminiz çıtanın altında kalmayacak. 
Peki bu transfer ne zaman olacak? Futbol ağzını bırakıp daha net söylersek yeni server ne zaman açılacak? Herkesin söylediği bu: Yeni server geliyor ve açıldı. Veya her an açılabilir... Knight Online yenni serverın adı ne olsun. Yeni sunucu ismi ne olacak? Bunu bilmiyoruz, ama isim konusunda her zaman olduğu gibi KO oyuncuları karar merci olacaktır. 
Peki siz yeni Knight Online serverının ismi ne olsun isterdiniz? Görüşlerinizi buraya yazabilirsiniz. Açılırsa tabii... ;)  Yorumlar

1 Kaan berk Koru 19.08.2015 04:05
HEHEH şaka şaka ’THANATOS’

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek