Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    ByNoGame Haberleri   Division 

Oyun Hakkında

New York şehri, şimdiki zaman. Eşi görülmemiş boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çöker. Temel hizmetler teker teker çökmeye başlar. Su ve gıdadan yoksun kalan toplum sadece birkaç günde kaosa sürüklenir. 
Siz, bağımsız olarak hareket etmek için eğitim almış taktik ajanlardan oluşan özerk bir birim olan The Division’un bir üyesisiniz. Göreviniz: insanlıktan geriye kalanı korumak ve tekrar umut aşılamak. Bir Division ajanı olarak: kaosa sürüklenmiş, nefes kesici vahşi bir kent ortamında savaşın. Son teknolojiden faydalanarak teçhizatınızı iyileştirin ve özelleştirin. New York şehrini kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte düşman gruplardan geri alın.


 GOLD EDITION İçeriği

Garanti beta erişimi ve daha düşük fiyata eşsiz bir ekipman setine sahip olmak için hemen Tom Clancy’s The Division Gold Edition için ön sipariş verin. 
Siz, bağımsız hareket etmek için eğitim almış taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division’un bir üyesisiniz. Göreviniz: geriye kalanları korumak ve tekrar umut aşılamak. 
Tom Clancy’s The Division Gold Edition içindekiler: 
-Oyun 
-Sezonluk Kombine 
-Özel “National Guard” ekipman seti


 

 

 Satın almak için tıklayınız.


 

 Lütfen Steam Grubumuza Katılın!  Yorumlar

1 Ogz Vn 01.03.2016 20:12
Birde NFS2015 PC gelirse çok iyi olur.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek