Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    ByNoGame Haberleri   Warface Üçüncü Yılını Harika Bir Güncellemeyle Kutluyor: “Kara Köpekbalığı Operasyonu”  

Warface Üçüncü Yılını Harika Bir Güncellemeyle Kutluyor: “Kara Köpekbalığı Operasyonu”

Yeni ve zorlu PvE modunda içi sayborg dolu bir gökdelenden sağ çıkmaya çalışın…
27 Ekim 2016 – Free-to-Play FPS oyunu Warface Kuzey Amerika’da, Avrupa’da ve Türkiye’deki üçüncü yılını, yeni operasyon görevi Kara Köpekbalığı ile kutluyor.
Kara Köpekbalığı operasyonunda oyuncular, çok uluslu şirketlerin askeri kolu Blackwood tarafından inşa edilmekte olan dev bir gökdelene sızacaklar. Blackwood’a karşı savaşan Warface’in bir parçası olan oyuncular, her bir katı düşman kaynayan gökdelenden sağ çıkabilmek için zekice ve takım çalışmasına uygun bir oyun sergilemeliler. Blackwood’un en iyi askerlerine, en ölümcül taretlere ve bitmek bilmeyen bir sayborg ordusuna karşı savaşacak olan Warface oyuncularının, bu zorlu görevden sağ salim çıkmaları gerekiyor. Bu yeni operasyon, bugünkü Warface güncellemesiyle oyuna ekleniyor. Bu güncellemede ayrıca yeni silahlar ve başarımlar da oyuncuları bekliyor.

Geçtiğimiz Cuma günü Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye’de 3. yaşına basan Warface’te yenilikler bitmiyor. Çıktığı ilk günden beri gelişmeye devam eden oyunda 37. güncellemeyle gelen Kara Köpekbalığı operasyonunun yanı sıra; toplamda 50’den fazla PvP haritası, 8 oyun modu, 400’ün üzerinde silah ve varyasyonları Warface oyuncularını bekliyor. Son 12 ay içerisinde gelen güncellemelerde 8 PvP haritası, Anubis ve Derin Darbe operasyonları, silahlar, Crysis’ten esinlenerek yaratılmış nanosuit üniformalar ve dahası oyuncularla buluştu. Tüm bunların yanında oynanışla ilgili geliştirmeler, denge ayarları, daha adil bir oyun sağlamaya yönelik EasyAntiCheat ve FairFight sistemleri ile Warface’de büyük değişiklikler yaşandı. Ayrıca ESL ortaklığı ile hayata geçen resmi e-spor turnuvalarında da her hafta nakit ödüller dağıtıldı.

Oyun Operasyonları Direktörü Ilya Mamontov: “Warface’in üçüncü yılını yepyeni PvE operasyonumuz Kara Köpekbalığı ile kutlamaktan heyecan duyuyoruz. Warface, bu üç yıl içinde oyuncularını dinleyerek oldukça yol kat etti. Bu yolculukta bizimle birlikte olan ve sürekli büyüyen oyuncu topluluğumuza teşekkür ediyor ve onlara gelecek yıllarda da yeni içeriklerle oyunu geliştirmeye devam edeceğimizi söylemek istiyorum.”

Warface Hakkında

Warface, içeriğinde pek çok oyun modu ve silah çeşidi bulunduran takım tabanlı, rekabetçi bir aksiyon FPS oyunudur. Oyunda Piyade, Paramedik, Keskin Nişancı ve Mühendis sınıfları bulunur. Bu sınıflar, ekip çalışmasıyla PvE modlarda kötü Blackwood ordusuna karşı, PvP modlarda ise birbirlerine karşı mücadele ederler. Oyunu warface.com sitesinden veya Steam üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Crytek Hakkında

Crytek, bağımsız bir oyun geliştirici, yayıncı ve son teknoloji ürünü 3D oyun geliştirme çözümü CRYENGINE ile sınırları zorlayan bir teknoloji sağlayıcısıdır. Merkezi Frankfurt’ta (Almanya) olan Crytek’in Kiev (Ukrayna), Budapeşte (Macaristan), Sofya (Bulgaristan), Seul (Güney Kore), Şangay (Çin) ve İstanbul’da (Türkiye) stüdyoları bulunmaktadır. Orijinal Far Cry, Crysis serisi, Ryse: Son of Rome, Warface ve The Climb gibi oyunlar başta olmak üzere pek çok ödüllü ürüne imzasını atan Crytek; PC, konsol ve VR platformlarında eğlenceli ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunmakta, oyun hizmetleri sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır. Bütün Crytek oyunları, “İstediğin Kadar Öde” iş modeliyle tüm oyun geliştiricilerine açık olan oyun motoru CRYENGINE ile üretilmektedir.

Daha detaylı bilgi için www.crytek.com ve www.cryengine.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

ByNoGame Canlı Destek